אוסף של סדנאות והרצאות אותן ניתן לשלב בהתאם לאופי הנדרש: מסדנאות בישול מעשיות, דרך תחרויות "קרב סכינים" ומאסטר שף בריא ועד הרצאות עם כלים שימושיים על השיטות לגרום לכל הבית, ואפילו לילדים, לעבור לאורח חיים בריא יותר.

מחקרים מראים כי עבודת צוות בהרמוניה מובילה לקידום ומימוש מטרות הארגון.

חברת דרך החושים מציעה סדנת בישול כפעילות גיבוש חווייתית, דינאמית ומהנה, המעצימה את עובדי הארגון ומביאה כפועל יוצא לתפוקה טובה יותר בעבודה.

 סדנאות בישול לגיבוש צוותים וימי כיף

אנחנו מגיעים אליכם עם כל הציוד והמצרכים הנדרשים לקיום סדנת הבישול, לרבות: תנור, כיריים, כלי בישול, סינר וכובע לכל משתתף, ומצרכי מזון בהתאם לתפריט שנבחר על ידכם, הכולל 4 מנות (תפריט המאכלים לבחירה ישלח אליכם במייל).

סדנת הבישול הינה מעשית, כלומר, כל המשתתפים מתנסים בהכנת המאכלים שנבחרו. משך הסדנה: שעתיים+ (וזה לא הפלוס היחיד שלה 🙂 ).

בתום הסדנה נערוך לכם שולחן הכולל את כל המנות מעשה ידכם להתפאר.

 סדנאות בישול לגיבוש צוותים וימי כיף

אז… אפילו אם אינך יושב הראש, גם אתה מוזמן לבחוש…

קטגוריות השירותים

0526989474

צרו קשר

רוצים גם אתם אירוע טעים במיוחד?
צרו קשר!

לקוחות כותבים

רויטל היקרה,

אני פונה אליך בזאת על מנת להודות לך על הסדנה שהעברת לצעירות המשולבות בפרויקט "בדרך לצל"ש"- הכנה לצבא ולשרות לאומי לצעירות.
פרויקט "בדרך לצל"ש" נועד על מנת לחזק צעירות בגילאי 18-20, העומדות לפני שירות צבאי ולאומי, ולהעניק להן מקצוע, כישורי חיים ומיומנויות בין אישיות רבות יותר. במסגרת זו, מדי יום שני מתקיימת פעילות קבוצתית תוך שילוב סדנאות חיצוניות בנושאים שונים ובתאריך 29.11.2010, הוזמנה סדנת בישול בהנחייתך.

ברצוני להודות לך על העברת הסדנה באופן מקצועי, חוויתי ונעים. ניכר היה כי השקעת מחשבה רבה בניסיון להעניק לצעירות שבפרויקט נגיעה חיובית עם עולם הבישול, תוך שאת משתדלת לשמור על גישה חיובית ולא שיפוטית כלפיהן.

מרבית הצעירות לקחו חלק בסדנה, גם כאלו שבדרך כלל נמנעות מהשתתפות. אישיותך הנעימה והמקצועיות ששידרת עוררה את המוטיבציה שלהן, ואת האמונה ביכולתן להצליח בהכנת "לחמניות בריאות במילויים שונים". השקעתך אף ניכרה בפרטים הקטנים- שקית לכל משתתפת, חליטת תה יסמין ומתכון שחולק לצעירות בסיום הפעילות.

על כל אלו ברצוני להודות לך מקרב לב בשם הצעירות המשתתפות ובשמי באופן אישי- ובעיקר ברצוני להודות לך על החיוך, הנינוחות והחיוביות לפני הסדנה, במהלכה ולאחריה.

במידת האפשר, אשמח לשתף פעולה גם בעתיד בסדנאות נוספות.

בהוקרה, נעמית שלמה
עובדת סוציאלית, מרכזת פרויקט צל"ש רחובות

נעמית שלמה
בוקר מטעמים של נשות הדסה בפתח תקווה

כמיטב המסורת מזה שנים לקראת חג השבועות מתכנסות נשות הדסה סניף רותם בפתח תקווה לבוקר מטעמים בביתה של אחת החברות.
השנה שושי הוברמן פתחה את ביתה וערכה את החצר היפה והפורחת כבית קפה. לאט לאט הגיעו החברות כשידיהן מלאות במטעמיהן בכמות כפולה. מנה אחת למכירה והשנייה לאכילה. המטעמים נחטפו, כל אחת רכשה לביתה את מה שאהבה מתוך המבחר שהיה. הכספים שנצברו מהמכירה יועבר לרווחת הילדים המשתתפים בפרוייקט "ניצני אוריינות" המופעל במתנ"ס עמישב ע"י מתנדבות נשות הדסה בעיר, אשר מיועד לילדים מהאוכלוסייה האתיופית להכנה לכתה א' ועזרה בשעורים לילדי כתות א' וב'.

פרוייקט זה היה מיועד השנה לאות מתנדב נשיא המדינה.

בהמשך הבוקר התחלפה התפאורה. החברות התיישבו לשמוע ולצפות בשפית רוויטל אדמוני בעלת "דרך החושים" בנושא: תזונה בריאה בכל גיל – השפעת התזונה על איכות חיינו.
רוויטל בשפתה הרהוטה ובנועם הליכותיה סיפרה לנו בידע רב ובמקצועיות על מחקרים שנערכו בדבר ההשפעה והתועלת השלילית בצריכת חלב מן החי והדגימה כיצד להכין חלב שקדים נקי מהורמונים ועשיר בסידן לשימושים רבים. בהמשך הודגמה לנו הכנת שייק בריאות לבוקרו של יום, הנותן מרץ וחיוניות לשעות רבות. רוויטל אדמוני אף על פי שהגיעה בהתנדבות הביאה עמה מצרכים טריים ו/או אורגניים לצורך ההדגמות.

כולנו התרשמנו מהרצאה ומההדגמות. בטוחני שכל אחת תיקח להמשך חייה מהטיפים שניתנו לנו.

יישר כוח וכן ירבו כמותה.

נשות הדסה