דרך החושים כדרך לחיים בריאים

רויטל אדמוני - דרך החושים"דרך החושים" – מרכז המתמחה בחינוך לתזונה מאוזנת וסיגול אורח חיים בריא, דרך שיעורי חינוך תזונתי בבתי הספר וסדנאות בישול בריא לכל הגילאים.

איך הכל התחיל?

שמי רויטל אדמוני, ואת דרכי כלל לא התחלתי בתחום האוכל, אפשר לומר שההפך הוא הנכון.

כבוגרת תואר ראשון בקרימינולוגיה עסקתי בתחום כ- 3 שנים, כאשר במקריות מוחלטת הגעתי לתחום לימודי העשרה בבתי ספר בכלל ובנישת הבישול הבריא בפרט, והתאהבתי!

התרגשתי מהעובדה שהילדים נהנים בצורה יוצאת מגדר הרגיל מעצמם, מהיכולות שלהם, מההישגים שהם בעצמם הגיעו אליהם! הזדהיתי עם תחושת ההעצמה שהרגישו בעקבות כך, ויותר מכל השתוקקתי להעניק להם כלים לאורח חיים בריא יותר – להבין מה המשמעות של האוכל שהם אוכלים, לא לפחד, ואפילו לאהוב, לטעום מאכלים חדשים, ולהראות שבריא בהחלט יכול להיות טעים.

כל אלו תרמו להחלטה להקים את "דרך החושים". לקחתי על עצמי לדעת כל מה שניתן בתחום התזונה הבריאה ונכנסתי לתהליך למידה שנמשך עד עצם היום הזה עם סיום לימודי תעודת מטפל ברפואה תזונתית.

ב-15 השנים האחרונות אני עוסקת בחינוך לתזונה בריאה. כתבתי את תוכנית הלימודים "אוכלים בריא" – שיעורי חינוך תזונתי לבתי ספר, אשר אושרה על ידי משרד החינוך והמחלקה הפדגוגית של קרן קרב, ומועברת כיום ברחבי הארץ.

השינוי שחל בתרבות האכילה של הילדים גרם גם למבוגרים להתעניין בבישול בריא, וכך נולדו גם סדנאות הבישול הייעודיות, שמבוססות על התוכנית "אוכלים בריא", ומועברת היום במסגרות שונות ולכל הגילאים – מחוגי בישול בריא בצהרונים ובקייטנות, ועד סדנאות במסיבות ימי הולדת ואירועי גיבוש של חברות.

אודות דרך החושים

צוות מקצועי מנצח!

הצוות המקצועי שעובד לצידי הינו צוות מנחים מיומן, קשוב ומנוסה, שפועל מתוך מטרה משותפת להקנות חוויה לימודית ומאתגרת לילדים, תוך שיפור מיומנויות של מוטוריקה עדינה וגסה, ריכוז, חיזוק חגורת כתפיים, וכמובן – סיגול אורח חיים בריא יותר.

אני מזמינה אתכם לגלות יחד חוויות חדשות דרך החושים .:-)

קטגוריות השירותים

0526989474

צרו קשר

רוצים גם אתם אירוע טעים במיוחד?
צרו קשר!

רויטל אדמוני דרך החושים