אודות דרך החושים

ועל רויטל אדמוני המייסדת

אודות2017-11-13T19:58:38+00:00

דרך החושים כדרך לחיים בריאים

רויטל אדמוני - דרך החושים"דרך החושים" – מרכז לסדנאות לבישול בריא המתמחה בשינוי אורחות חיים ובחינוך לתזונה בריאה ומאוזנת.

איך הכל התחיל?

שמי רויטל ואת דרכי כלל לא התחלתי בתחום האוכל, אפשר לומר שההפך הוא הנכון.
כבוגרת תואר ראשון בקרימינולוגיה עסקתי בתחום כ- 3 שנים, כאשר במקריות מוחלטת הגעתי לתחום לימודי העשרה בבתי ספר בכלל ובנישת הבישול הבריא בפרט, והתאהבתי!

התרגשתי מהעובדה שהילדים נהנים בצורה יוצאת מגדר הרגיל מעצמם, מהיכולות שלהם, מההישגים שהם בעצמם הגיעו אליהם!

הזדהיתי עם תחושת ההעצמה שההישג מעניק להם ויותר מכל השתוקקתי להעניק להם כלים לאוכל בריא ומזין. כל אלו תרמו להחלטה להקים את "דרך החושים". לקחתי על עצמי לדעת כל מה שניתן בתחום התזונה הבריאה ונכנסתי לתהליך למידה שנמשך עד עצם היום הזה עם סיום לימודי תעודת מטפל ברפואה תזונתית על פי גישת הרמב"ם.

ב-15 השנים האחרונות אני עוסקת בחינוך לתזונה בריאה. כתבתי את תוכנית הלימודים "אוכלים בריא" אשר אושרה על ידי משרד החינוך והמחלקה הפדגוגית של קרן קרב.

השתתפתי בשלל תוכניות טלוויזיה שהעיקרית ביניהם היא "בית ספר לשפים מתחילים".
התוכנית "אוכלים בריא" מועברת במסגרות חינוכיות שונות – שיעורי בישול בבתי ספר במסגרת תוכנית לימודים שנתית (תל"ן, קרן קרב), חוגי בישול בצהרונים, מועדוניות, קייטנות, מסיבות יום הולדת ועוד.

אודות דרך החושים

צוות מקצועי מנצח!

הצוות המקצועי שעובד לצידי הינו צוות מנחים מיומן ומנוסה, שפועל מתוך מטרה משותפת להקניית חוויה לימודית ומאתגרת לילדים, תוך הבחנה בקשיים איתם הם מתמודדים (מוטוריקה עדינה וגסה, הפרעות קשב וריכוז, חיזוק חגורת כתפיים ועוד) ומתן מענה מידי ולאורך זמן .

השינוי אשר חל בתרבות האכילה של הילדים גרם גם למבוגרים להתעניין בבישול בריא והוליד את הצורך בסדנאות בישול ייעודיות, במהלכן גיליתי שלעבוד עם קהל בוגר זה דבר מאתגר לכשעצמו וכייף גדול.

את סדנאות הבישול הבריא אני מעבירה בשלל אירועים ובכל הזדמנות בה רוצים ליהנות.

אני מזמינה אתכם לגלות יחד חוויות חדשות דרך החושים .:-)

קטגוריות השירותים

0526989474

צרו קשר

רוצים גם אתם אירוע טעים במיוחד?
צרו קשר!


רויטל אדמוני דרך החושים